To Admin unban

Имате проблем с някой играч, хакер или са ви баннали несправедливо? Пишете тук.
eldynari
CS Admin
Мнения: 454
Регистриран: 16.01.2012, 22:52
Мишка: Rival 300
Ник в CS: eldunari
Местоположение: Варна
Аватарът на Eldunari
Зареждане…

Re: To Admin unban

Мнение от eldynari »

Направете му бана за една седмица като нормален период за игра с валл ако след това пак го хванем нищо не пречи да му лепнете перманент

Потребителски аватар
fallangel
Big Boss HardCore
Мнения: 1491
Регистриран: 06.09.2007, 08:12
Мишка: A4Tech Bloody R3
Ник в CS: fallangel
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: To Admin unban

Мнение от fallangel »

Тъй като мненията са разногласни, да каже админа който е сложил бана, всъщност те са 2ма. Ако ще се намаля бана, няма да е за под 1месец. По принцип съм против, особено след като са му сложили 2 бана.

Потребителски аватар
Tissy
Ex-CS Admin
Мнения: 219
Регистриран: 13.12.2011, 12:02
Мишка: logitec m90
Ник в CS: Tissy/keepwalkinn
Аватарът на walkinn csgo.bg
Зареждане…

Re: To Admin unban

Мнение от Tissy »

При положение, че Петър го е банвал, след това оня пак си е влизал с хак, и е получил след време още един бан, съм на мнение да не му се маха. Ще стане тъка, че ще има някой добър в сървъра и въпросния играч ще садне, и ще пусне програмата. Такива много съм ги виждал.
Хубаво харесваш веригата - и аз я харесвам, поддържа се, повечето админи си разбират от работата, до сега не съм виждал някой от играчите да бъде привилегирован да не спазва правилата. Играта с уол/аим само развалят скила който притежаваш (ако имаш такъв естествено), развалят смисъла на играта, ти си направил този избор затова ти предлагам да разваляш играта в някои друг сървър.
Once a cheater - aways a cheater. (не става въпрос само за цс)


Изображение

Georgi K
Новак
Мнения: 7
Регистриран: 08.07.2013, 19:08
Мишка: canyon
Ник в CS: Kurt Cobain

Re: To Admin unban

Мнение от Georgi K »

Моля ви ,Моля ви,Моля ви,Моля ви,Моля ви!Няма да го пускам повече.Моля ви!!! :pray: :pray: :pray: :pray: :pray: :pray: :pray: :pray:

Потребителски аватар
minute
Big Boss
Мнения: 827
Регистриран: 06.09.2010, 19:05
Мишка: MSI g-series
Местоположение: Някъде там в северозапада :-)

Re: To Admin unban

Мнение от minute »

Tissy написа:При положение, че Петър го е банвал, след това оня пак си е влизал с хак, и е получил след време още един бан, съм на мнение да не му се маха. Ще стане тъка, че ще има някой добър в сървъра и въпросния играч ще садне, и ще пусне програмата.,...............
Напълно съгласен, доброто име на веригата не се дължи на играчите с ВАЛЛ а на хората които играят защото няма толкова хакери. Единственото което ни спирало да направим бана за игра с ВАЛЛ перманентен е трудното му доказване (понякога не винаги) а ти си отнесъл няколко "предупреждения" и не си си взел поука.
Така, че аз съм твърдо против махането!!!
"Не падай духом, за да не духаш паднал!"
Изображение

Заключена