Оплакване от несправедлив фъкофф

Имате проблем с някой играч, хакер или са ви баннали несправедливо? Пишете тук.
LooP by NooB
Новак
Мнения: 12
Регистриран: 18.06.2013, 01:15
Мишка: ot 10 leva
Ник в CS: LooP by NooB
Местоположение: България

Оплакване от несправедлив фъкофф

Мнение от LooP by NooB »

Заглавие: Оплакване от админ pff
1. Моето име е: LooP by NooB
2. PsychoTraining's Dust2Only
3. Име на админа: pff
4. Админа ме фъкофф-на
5. демо нямам понеже влизах във сървера след това 2-3 пъте.
6. 25.09.2013, около 02:40ч.
7. Админа влезе каза ми няколко пъти,че съм сад.Съответно след 2-3 убийства му отговорих по същия начин и получих фъкофф.
Не е кой знае какъв проблем за мен,просто не ми е приятно да ми развалят играта.

Потребителски аватар
green
CS Admin, Jr.
Мнения: 536
Регистриран: 19.04.2012, 11:46
Мишка: Prestigio
Ник в CS: son of the devil/XePyBuM
Местоположение: in hell
Контакти:

Re: Оплакване от несправедлив фъкофф

Мнение от green »

Админа да напише конкретна причина поради която те е фъкоффнал :think: , не виждам смисъл за фъкоффване.... в тозислучай има си кик, слей, бан но фъкофф :snooty:
Играл съм с този играч, не съм забелязал да обижда... или нещо подобно :whistle:
Изображение

eldynari
CS Admin
Мнения: 454
Регистриран: 16.01.2012, 22:52
Мишка: Rival 300
Ник в CS: eldunari
Местоположение: Варна
Аватарът на Eldunari
Зареждане…

Re: Оплакване от несправедлив фъкофф

Мнение от eldynari »

Така разликата м/у фък офф и спин е доста голяма според мен също така както казах и тогава нека се изкарат логовете да видим дали е несправедлив.А ако няма кой да ги изкара чак тогава ще се обоснова защо и поради какви причини си отнесъл въпросната команда също така нямам намерение да се извинявам за стореното поради простата причина че имаше положителен ефект.

Зелен към теб най-добре си дръж езикът зад зъбите или по-точно си мълчи този път не ми трябват твоите "компетентни" и банални коментари!

А да и относно ТОВА : 7. Админа влезе каза ми няколко пъти,че съм сад.Съответно след 2-3 убийства му отговорих по същия начин и получих фъкофф.
Не е кой знае какъв проблем за мен,просто не ми е приятно да ми развалят играта.

Пропускаш първите няколко реда преди да ти кажа че си сад и държанието ти относно останалите играчи(като изключим мен) но както казах след като се изкарат логове и се види всичко ще се обоснова.

m113v
Напредващ
Мнения: 40
Регистриран: 14.07.2012, 11:50
Мишка: ...
Ник в CS: m113v...

Re: Оплакване от несправедлив фъкофф

Мнение от m113v »

eldynari написа: Зелен към теб най-добре си дръж езикът зад зъбите или по-точно си мълчи този път не ми трябват твоите "компетентни" и банални коментари!
.
тцтцтц голям екип...

Потребителски аватар
cS.vampiRe
CS Admin
Мнения: 103
Регистриран: 12.02.2011, 20:39
Мишка: x7
Ник в CS: ninja on Steroids

Re: Оплакване от несправедлив фъкофф

Мнение от cS.vampiRe »

Според мен трябва да хапнете малко мусака.. бийте си малко стероиди и всичко ще бъде ок.. тцц аматьори..
Изображение
P N D
STEROIDS - The Right Choice :banana-ninja: :violence-blades:

Отговори