Оплакване от неправомерен бан: mazazel-

Имате проблем с някой играч, хакер или са ви баннали несправедливо? Пишете тук.
mazazel
Новак
Мнения: 8
Регистриран: 13.10.2013, 14:56
Ник в CS: mazazel

Re: Оплакване от неправомерен бан: mazazel-

Мнение от mazazel »

Just.Z написа:Човека има 3 Различни Кракнати ЦС-а с 3 различни СтеамИД както и аз ако си сваля сега кракнат стеам ще имам 2 SteamID... (Както и имам!)
Пуска хака пуска някой Кракнат SteamCS и си цъка и като го банат по СТЕАМ влиза с другия, но тука ИП-то му е изиграло лоша шега.. и сега не може да влезе нито с единия нито с другия!
След кратко разследване, мисля че почти те открих :)
Изображение

На прав път ли съм или ?? 8)
1. Мога да влизам в сървъра с друг цс!
2. Мога да свържа директно кабела с компа, да не минава през рутера и проблема с IP-то e решен!
3. Нямам 3 цс-а заради хакове!
4. Относно картата... и идея си нямам къде е това :)

Потребителски аватар
green
CS Admin, Jr.
Мнения: 536
Регистриран: 19.04.2012, 11:46
Мишка: Prestigio
Ник в CS: son of the devil/XePyBuM
Местоположение: in hell
Контакти:

Re: Оплакване от неправомерен бан: mazazel-

Мнение от green »

mazazel написа:
Just.Z написа:Човека има 3 Различни Кракнати ЦС-а с 3 различни СтеамИД както и аз ако си сваля сега кракнат стеам ще имам 2 SteamID... (Както и имам!)
Пуска хака пуска някой Кракнат SteamCS и си цъка и като го банат по СТЕАМ влиза с другия, но тука ИП-то му е изиграло лоша шега.. и сега не може да влезе нито с единия нито с другия!
След кратко разследване, мисля че почти те открих :)
Изображение

На прав път ли съм или ?? 8)
1. Мога да влизам в сървъра с друг цс!
2. Мога да свържа директно кабела с компа, да не минава през рутера и проблема с IP-то e решен!
3. Нямам 3 цс-а заради хакове!
4. Относно картата... и идея си нямам къде е това :)
Стига си спамил! не пускай 100 мнения едно след друго! И аз съм на мнението на Зи, наистина сървърите са на п48 и няма как бана да не е твой..
Изображение

Потребителски аватар
fefaka
Ex-CS Admin
Мнения: 430
Регистриран: 01.11.2011, 13:29
Местоположение: София

Re: Оплакване от неправомерен бан: mazazel-

Мнение от fefaka »

Спокойно green не го прави умишлено :wink:

JIVKO
Новак
Мнения: 8
Регистриран: 03.09.2013, 21:50

Re: Оплакване от неправомерен бан: mazazel-

Мнение от JIVKO »

не мога да разбера,mazazel- качва демо от последна игра,Админа не качва?щот няма,а трябва да има.как адмида доказва неговото решение,по приятелски или?Тои трябва да има задължително демо иначе банна трябва да отпадне,няма демо няма банн и не спамете АДМИН ДЕМО т.е доказателство никакво :)

Потребителски аватар
green
CS Admin, Jr.
Мнения: 536
Регистриран: 19.04.2012, 11:46
Мишка: Prestigio
Ник в CS: son of the devil/XePyBuM
Местоположение: in hell
Контакти:

Re: Оплакване от неправомерен бан: mazazel-

Мнение от green »

Бана му е изтекъл.. грешката на админа наистина е че не е запазил демо, но съм сигурен че другия път ще има демо.. не сме били вътре и не знаем какви са били обстоятелствата.. безмислено е да коментираме повече..
Изображение

Потребителски аватар
zlatoto
Модератор
Мнения: 879
Регистриран: 09.03.2010, 22:03
Пол: Жена
Местоположение: Бургас

Re: Оплакване от неправомерен бан: mazazel-

Мнение от zlatoto »

JIVKO написа:не мога да разбера,mazazel- качва демо от последна игра,Админа не качва?щот няма,а трябва да има.как адмида доказва неговото решение,по приятелски или?Тои трябва да има задължително демо иначе банна трябва да отпадне,няма демо няма банн и не спамете АДМИН ДЕМО т.е доказателство никакво :)
След като админа е баннал играча, той(админа) може да е играл още 1-2-3 мапа => демото се презаписва. Или наказания се сети да пусне тема след 1-2-3 дена... Точно затова на играча се записва автоматично демо, като го баннат да докаже, че е невинен.
А иначе след каченото демо, не се виждат коментари от вида: "Чист/а е" и "Има хак"...

JIVKO
Новак
Мнения: 8
Регистриран: 03.09.2013, 21:50

Re: Оплакване от неправомерен бан: mazazel-

Мнение от JIVKO »

zlatoto написа:
JIVKO написа:не мога да разбера,mazazel- качва демо от последна игра,Админа не качва?щот няма,а трябва да има.как адмида доказва неговото решение,по приятелски или?Тои трябва да има задължително демо иначе банна трябва да отпадне,няма демо няма банн и не спамете АДМИН ДЕМО т.е доказателство никакво :)
След като админа е баннал играча, той(админа) може да е играл още 1-2-3 мапа => демото се презаписва. Или наказания се сети да пусне тема след 1-2-3 дена... Точно затова на играча се записва автоматично демо, като го баннат да докаже, че е невинен.
А иначе след каченото демо, не се виждат коментари от вида: "Чист/а е" и "Има хак"...
Така спама е Неоправдан пич,демото което е качил играча няма хак и така пак казвам админа трябва да има демо,ако ще 15 мапа да е изиграл има стоп демо и т.н този които трябваше ме разбра и както е написал темата е за коша,коментари НЕтрябва да има повече:) И на теб лично да ти напиша нещо.Не пускаи тъпи мнения админа колко мапа е играл и как демо се презаписва,че не си в час,не се обиждаи а попитаи как стават нещата:)Заключете темата моля ви

Потребителски аватар
zlatoto
Модератор
Мнения: 879
Регистриран: 09.03.2010, 22:03
Пол: Жена
Местоположение: Бургас

Re: Оплакване от неправомерен бан: mazazel-

Мнение от zlatoto »

:lol: :lol: Забавен си :clap:
Всички знаем как се спират демотата :wink: Не искаме да ни просветляваш.
Всеки си преценя на кога да запази демо, админа не го е направил, но за сметка на това играча има свое и го качва, както и в случая е станало. Но защо никой не гледа демото на човека с бан е друг въпрос.
Ето линк към бана: http://www.psycho-cs.com/bans/ban_list.php?bid=24473
EDIT: Демото е друго. Играча е баннат към средата на мапа, а демото, което е качено от Мазазел е цял мап т.е. това демо е друго.
Бана няма да бъде махнат, но така или иначе е изтекъл.

Заключена